Raspored bogoslužja: Badnjak i Svetkovina Rođenja Gospodnjega — Božić

Raspored bogoslužja za Badnjak i Svetkovinu Rođenja Gospodnjega — Božić:

Raspored misa - Božić 2020

Prilikom pohoda crkvama u vrijeme božićnih blagdana i sudjelovanja u liturgijskim slavljima, podsjećamo sve vjernike da se pridržavaju propisa i uredbi koje je Biskupija dala svećenicima kao i uputa Ministarstva zdravstva. Potrebno je poštovati najveći propisani broj vjernika koji istovremeno može biti u crkvi i nositi zaštitnu masku tijekom boravka u crkvi. Posebno apeliramo na sve vjernike koji pripadaju ranjivijim skupinama kao što su starije osobe, kronični bolesnici, i osobe koje osjećaju simptome prehlade ili zaraze covidom-19 da se suzdrže od dolaska u crkve. Svakako, naši će svećenici biti na raspolaganju za sve duhovne potrebe vjernika, kao što su ispovijed, pričest, i pohod bolesnicima.

Preuzmite raspored bogoslužja (PDF)

22. prosinca 2020. | Novosti