Razriješenja i imenovanja u Kotorskoj biskupiji

Odlukom mons. Rroka Gjonlleshaja, apostolskog upravitelja Kotorske biskupije, došlo je do sljedećih razrješenja i imenovanja:

P. Pero Marković SJ, razriješen je župničke službe u Bogišićima i Krašićima, te službe upravitelja svetišta Gospe od Milosti

Don Ivo Ćorić, razriješen je župničke službe u župi Rođenja Blažene Djevice Marije na Prčanju i župi Imena Marijina u Stolivu, te je imenovan župnim upraviteljem u župi sv. Nikole u Krašićima, sv. Ivana Krstitelja u Bogišićima te upraviteljem svetišta Gospe od Milosti

Don Željko Pasković razriješen je službe župnog vikara u župi sv. Tripuna u Kotoru i Gospe od Snijega u Škaljarima, te je imenovan župnim upraviteljem u župi Rođenja Blažene Djevice Marije na Prčanju i župi Imena Marijina u Stolivu, kao i duhovnim asistentom u župi Gospe od Snijega u Škaljarima.

9. rujna 2020. | Novosti