Izvještaj o prikupljenim sredstvima za stradale u potresu

U nedavnoj akciji prikupljanja pomoći za stradale u potresu na području Sisačko-Moslavačke županije Kotorska biskupija sakupila je iznos  od 17.930 €. Novac je sakupljan na svim župama Kotorske biskupije te preko žiro računa Ordinarijata, a ovoj su se akciji odazvali brojni ljudi koji su željeli pomoći bez obzira na vjeroispovijest. Prikupljenom iznosu pridodana su sredstva skupljena u Barskoj nadbiskupiji, te je na račun Sisačke biskupije za potrebe stradalnika ukupno uplaćeno 22.000 €.

Zahvaljujemo se svima koji su se uključili u ovu, kao i brojne druge humanitarne akcije u Crnoj Gori u kojima je sakupljana pomoć za stradalnike. U izazovnim vremenima koja predstoje ljudima na pogođenom području nastojmo se iskazati bratskom blizinom i molitvom.

Kotorska biskupija

19. siječnja 2021. | Nekategorizirano