Prikupljanje pomoći za stradale u potresu u Hrvatskoj

Draga braćo i sestre, dragi ljudi dobre volje!

Ovih dana svjedočili smo strahovitim slikama posljedica koje je razorni potres u Sisačko- moslavačkoj županiji (RH) ostavio za sobom. Izgubljeni su ljudski životi, a nebrojeni ljudi su ostali bez svojih domova, gradovi i sela bez svojih znamenitosti, crkava i institucija.

Svjesni ovih strahota i poteškoća koje tek dolaze, kao vjernici i kao ljudi, dužni smo svoju bratsku ljubav staviti u djelo. U tu svrhu u našim će se crkvama od 1. do 6. 1. 2021. skupljati novčana pomoć koju ćemo kao biskupija poslati u stradalo područje. Vaše priloge možete dati i župnicima mimo prikupljanja u crkvama ili uplatiti na žiro račun biskupije NLB 530-12172-66 s naznačenom svrhom: pomoć stradalima u potresu.

Stavimo svoju ljubav i bratsku blizinu u djelo! Ovih dana u svojim molitvama sjetimo se svih ljudi koji su pogođeni potresom, kao i svih onih koji se nesebično daruju kako bi im pružili svu potrebnu pomoć.

Kotorska biskupija

30. prosinca 2020. | Nekategorizirano